Halinga airsofti majas korraldatavad mängude stsenaariumid

 

Alade hõivamine/ Flag Capture

Stsenaarium kestab üldiselt järjest 60 min, mängus on tähistatud kolm ala kus on võimalik heisata oma meeskonna lipp . Heisates oma lipu vallutatud alas, peab seda ala kaitsma jääma.

Mängu vältel on alati võimalus vastasmeeskonnal ala tagasi vallutada ning püstita sinna oma lipp. 60 min möödumisel võidab meeskond kelle käes on suurem osa alasid.

Counter-Strike

Counter-Strike on adrenaliini küllane kiire tempoga mäng, reaaselt tiksuva ja helinäol plahvatava pommiga.

Otsi-Päästa-Evakueeri

Seiklusmängukeskuse alale on paigutatud 4 täis inimese mõõdus nukku, mida on vaja üles leida, päästa ja alalt evakueerida.

 

Linnalahing

Linnalahingus ei ole kindlat ülesannet meeskondadele antud. Lahing on kiireloomuline ning põnev, kui teistes stsenaariumites on üldiselt teatud arv kordi kui saad elluärkamise punktis n-ö. üles ärgata ja tagasi mängu naasta siis linnalahingus on selleks elukaardid. Iga kord mänguväljakul pihta( mängus loetaks surma saanud) saades tuleb oma alguspunkti naasta ning seal elukaart võtta, peale mida võib mängu naasta. Elukaartide otsasaamisel enam mängu stsenaariumi lõpuni naasta ei saa, stsenaarium kestab kuniks kõik ühe tiimi liikmed on mängust kõrvaldatud ehk elukaardid on otsa saanud.

 

Halinga Airsoft Facebookis | Telefon 5858 1252 | guard(at)guard.ee